Колонен климатик Gree GVH24AKXF/K3DNC8A I-SHINE, 24000 BTU,R410A, Клас А++






Аксесоари
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: GVH24AKXF/K3DNC8A
- Арт. номер: 2232
- Гаранция: 60 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 189.92 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 45 до 50 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 160 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 140 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.10 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.00 Клас А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 1.20 - 7.10 - 8.70 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.90 - 8.80 - 9.50 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 2.22 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 2.75 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +43 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -20 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R410 A |
| Тръба течна фаза | 9.52 мм. |
| Тръба газова фаза | 15.88 мм. |
| Произход | Китай |
| Технически характеристики | |
| Wi-Fi | Вграден |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 458 / 1790 / 458 мм. |
| Тегло | 50 кг. |
| Ниво на шум | 44 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 955 / 700 / 396 мм. |
| Тегло | 54 кг. |
| Ниво на шум | 67 dB |


