Инверторен мултисплит Fuji Electric ROG30KBTA4, 30 000BTU,R32, Клас A+++




Fuji Electric ROG30KBTA4 е външно тяло на мултисплит система, което е подходящо за свързване към максимум четири вътрешни тела. Моделът има изключително висока енергийна ефективност. Общата дължина на тръбния път е 70м, а максималният тръбен път до едно тяло е 25м. Максимално допустимата денивелация между външно и вътрешно тяло е 15 метра. Моделът работи с фреон R32.
DC технологията се използва за компресора, вътрешния и външния вентилаторен мотор и инверторното управление.

R410-R32.jpg)


Стенна серия KMCE
RSG09KMCE
RSG12KMCE
RSG14KMCE 599.00 лв.
649.00 лв.
699.00 лв.
899.00 лв.
Стенна серия KGTE
RSG09KGTE
RSG12KGTE
RSG14KGTE 790.00 лв.
840.00 лв.
890.00 лв.
1130.00 лв.
Стенна серия KETE
RSG12KETE
RSG14KETE750.00 лв.
800.00 лв.
1040.00 лв.
Стенна серия KETE-B
RSG12KETE-B
RSG14KETE-B790.00 лв.
840.00 лв.
1080.00 лв.
Подова серия KVCA
RGG12KVCA
RGG14KVCA 1650.00 лв.
1750.00 лв.
1950.00 лв.
Скрита таванна серия LLT
RDG14LLTB
RDG18LLTB 1529.00 лв.
1579.00 лв.
1749.00 лв.
Касетна серия LVL
Таванна серия LVT
RYG-18LV 1049.00 лв.
1839.00 лв.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: ROG30KBTA4
- Арт. номер: 4436
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 206.32 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 8.70 Клас А+++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.70 Клас А++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 2.40 - 8.00 - 10.10 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 3.00 - 9.60 - 11.20 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 2.05 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 2.11 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -10 до +46 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Брой вътрешни тела | до 4 |
| Тегло | 55 кг. |
| Ниво на шум | 50 dB |
| Размери Ш/В/Д | 820 / 884 / 315 мм. |
| Произход | Китай |










