Инверторен мултисплит Mitsubishi Electric MXZ-4F83VF,32 000 BTU,R32, Клас A++




Mitsubishi Electric MXZ-4F83VF е външен агрегат от мултисплит система с максимален брой 4 вътрешни тела който могат да бъдат различни по вид. Моделът работи с фреон R32 и отговаря на най-новите изисквания на ЕС за екологичност и икономичност. Мултисплитът предоставя висока ефективност като се класифицира като енергиен клас А++/А+ (при оптимална комбинация на вътрешни тела). Общата дължина на тръбния път не трябва да надвишава 60м, а максималният тръбен път до всяко от телата е до 25м. Максимално допустимата денивелация между вътрешно и външно тяло е 15м.
Стенна серия AP WiFi
1399.00 лв.
Стенна серия AY WiFi
Mitsubishi Electric AY35VGK
Mitsubishi Electric AY42VGK
Mitsubishi Electric AY50VGK 639.00 лв.
739.00 лв.
959.00 лв.
1029.00 лв.
Стенна серия FH-VE
Mitsubishi Electric FH35VE
Mitsubishi Electric FH50VE 749.00 лв.
939.00 лв.
1249.00 лв.
Стенна серия LN-VGW Natural White WiFi
Mitsubishi Electric LN25VGW
Mitsubishi Electric LN35VGW
Mitsubishi Electric LN50VGW 1049.00 лв.
1109.00 лв.
1289.00 лв.
1749.00 лв.
Стенна серия LN-VGR/V/B (Ruby red, Pearl White, Onix Black) WiFi
Mitsubishi LN25VG R/V/B
Mitsubishi LN35VG R/V/B
Mitsubishi LN50VG R/V/B 900.00 лв.
1149.00 лв.
1439.00 лв.
1899.00 лв.
Стенна серия Kirigamine Zen WiFi
Mitsubishi EF25VGK W/S/B
Mitsubishi EF35VGK W/S/B
Mitsubishi EF50VGK W/S/B 749.00 лв.
819.00 лв.
999.00 лв.
1499.00 лв.
Подова серия KT-VG
Mitsubishi Electric MFZ-KT35VG
Mitsubishi Electric MFZ-KT50VG
Mitsubishi Electric MFZ-KT60VG 2489.00 лв.
2749.00 лв.
3289.00 лв.
3609.00 лв.
Еднопътна касетна серия (с панел MLP-444W и безж. дистанционно)
Mitsubishi Electric MLZ-KP35VF
Mitsubishi Electric MLZ-KP50VF 2639.00 лв.
3059.00 лв.
3599.00 лв.
Четирипътна касетна серия
Mitsubishi Electric SLZ-M35FA
Mitsubishi Electric SLZ-M50FA
Mitsubishi Electric SLZ-M60FA
Панел + ж. дист. SLP-2FAL
Панел + без. дист. SLP-2FALM
Ж. дист. с подсв. PAR-41MAA 1089.00 лв.
1299.00 лв.
1589.00 лв.
1909.00 лв.
410.00 лв.
490.00 лв.
390.00 лв.
Скрита таванна серия (с жично дист. с подсветка PAR-41MAA)

Mitsubishi Electric SEZ-M35DA
Mitsubishi Electric SEZ-M50DA
Mitsubishi Electric SEZ-M60DA 1379.00 лв.
1439.00 лв.
1629.00 лв.
1849.00 лв.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: ME-MXZ4
- Арт. номер: MXZ-4F82VF
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 341.28 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 8.50 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.70 Клас А+++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 8.30 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 9.30 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 1.97 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 2.00 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -10 до +46 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Брой вътрешни тела | до 4 |
| Тегло | 62 кг. |
| Ниво на шум | 51 dB |
| Размери Ш/В/Д | 950 / 796 / 330 мм. |
| Произход | Тайланд |










