Подов климатик MAXA CONS35R, 12000 BTU,R32, Клас A+++




Аксесоари
Климатик тип конзола за подов монтаж MAXA CONS35R
Климатиците Maxa са линия от високопроизводителни, енергийно ефективни HVAC системи, предназначени както за жилищна, така и за търговска употреба. Те обикновено разполагат с усъвършенствани технологии като инверторни компресори, които могат да регулират охлаждащата си мощност, за да отговарят на специфичните нужди на стаята, и програмируеми термостати, които позволяват прецизен контрол на температурата. Някои модели включват и функции като филтри за пречистване на въздуха, които могат да помогнат за премахване на замърсители и алергени от въздуха, и интелигентна свързаност, която позволява дистанционно управление и наблюдение чрез приложение за смартфон. Като цяло климатиците Maxa са известни със своята надеждност, издръжливост и енергийна ефективност.
Климатик подов MAXA 12 000 BTU, А++ / А+++
Console - A++/A+++, работи с фреон R32 изключително тих режим на работа- 27 dB(A)
Климатика разполага с много скорости, Wi-Fi,
3 години пълна ГАРАНЦИЯ

Размери:

До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: Maxa-console
- Арт. номер: CONS35R
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 102.00 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 20 до 25 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 75 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 65 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 7.30 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.00 Клас А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 0.80 - 3.50 - 4.20 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 0.40 - 3.80 - 4.70 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 1.00 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.98 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +50 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 794 / 621 / 206 мм. |
| Тегло | 14.9 кг. |
| Ниво на шум | 27 / 34 / 37 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 765 / 555 / 303 мм. |
| Тегло | 26.6 кг. |
| Ниво на шум | 53.6 dB |


