Инверторен климатик Aux ASW-H09B5A4 / FAR3DI-C0 Freedom ECO, 9000 BTU,R32, Клас А++












Аксесоари
Freedom ЕCO е отличен избор за тези, които търсят икономично и надеждно решение за климатизация с минималистичен, класически дизайн и висока енергийна ефективност - клас А++ охлаждане и А+ на отопление. Моделът е подходящ за помещения до 18 кв. м. и се предлага с гаранция 24 месеца. Aux разполага с иновативна технология, елегантно вътрешно тяло и икономичен режим на работа.
Самопочиставане : Климатиците AUX Freedom разполагат с функция самопочистване. Чрез нея климатикът ще генерира огромна температурна разлика за кратко време - първо работи в режим на охлаждане и така кондензираната вода отстранява натрупаните прах и бактерии, след което преминава в режим на отопление, а накрая се включва само вентилатора, за да отстрани напълно влагата от вътрешната част на уреда. По този начин се предотвратява развитието на бактерии и мухъл по питата и се достига до 90% степен на стерилизация.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: ASW-H09B5A4 / FAR3DI-C0
- Арт. номер: 4470
- Гаранция: 24 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 35.59 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 15 до 18 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 45 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 40 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.10 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.00 Клас А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 0.60 - 2.64 - 3.10 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 0.80 - 2.93 - 3.4 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.85 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.85 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | 16 до +49 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +30 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Опция |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 750 / 285 / 200 мм. |
| Тегло | 8.5 кг. |
| Ниво на шум | 27 / 43 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 650 / 456 / 233 мм. |
| Тегло | 18 кг. |
| Ниво на шум | 52 dB |


