Инверторен климатик Aux ASW-H09B6B4 / HАR3DI-D0 Halo, 9000 BTU,R32, Клас А+++








Аксесоари
Инверторният климатик AUX Halo ще ви помогне да климатизирате дома си благодарение на многобройните функционалности, които допълнително подобряват енергийната ефективност. Моделът е подходящ за помещения до 19 кв. м. и се предлага с гаранция 24 месеца. Това е моделът който ще донесе топлина и комфорт във вашият дом.
Плазмен филтър : Инверторният климатик AUX ще се погрижи за перфектния климат и качеството на въздуха във вашия дом или офис благодарение на вградения плазмен филтър. Студената плазма елиминира праха, премахва миризмите и задимяването, като по този начин осигурява по-чист въздух и здравословна среда в помещението.
Самопочиставане : Климатиците AUX разполагат с функция самопочистване. Чрез нея климатикът ще генерира огромна температурна разлика за кратко време - първо работи в режим на охлаждане и така кондензираната вода отстранява натрупаните прах и бактерии, след което преминава в режим на отопление, а накрая се включва само вентилатора, за да отстрани напълно влагата от вътрешната част на уреда. По този начин се предотвратява развитието на бактерии и мухъл по питата и се достига до 90% степен на стерилизация.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: ASW-H09B6B4 / HАR3DI-D0
- Арт. номер: 4475
- Гаранция: 24 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 68.05 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 15 до 19 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 40 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 45 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 8.50 Клас А+++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.60 Клас А++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 0.65 - 2.70 - 4.0 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 0.93 / 3.20 / 4.09 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.62 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.77 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | 16 до +49 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +30 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 881 / 294 / 194 мм. |
| Тегло | 9.5 кг. |
| Ниво на шум | 27 / 43 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 785 / 555 / 300 мм. |
| Тегло | 26.0 кг. |
| Ниво на шум | 52 dB |


