Инверторен климатик AUX ASW-H09B7A4/AQAR3DI-C3 Q-PRO, 9000 BTU, R32, A++














Аксесоари
Стилният, лесно разпознаваем дизайн на инверторен климатик AUX Q-pro ASW- H09B7A4/AQAR3Dl-C3 крие и най-голямото му предимство - технологията, която намалява усещането за течение при по-високи обороти на турбината както в режим на охлаждане, така е на отопление. Моделът е подходящ за помещения с квадратура до 19 кв. м. и се предлага с гаранция 36 месеца.
Иновации, комфорт и качество
Инверторните климатици AUX Q-Pro са създадени да отговарят на всички важни изисквания при избора на климатична система и да осигурят максимален комфорт. С тях ще забравите за силната въздушна струя и неприятното усещане за студено течение, благодарение на патентованата технология на AUX, при която въздушният поток от вътрешното тяло преминава през множество микроотвори. Моделите от серията се отличават с изключително стилен дизайн и елегантни линии. Снабдени са с филтър за пречистване на въздуха и интелигентно wi-fl управление. Нежната въздушна струя и ниските нива на шум гарантират вашия комфорт през всеки сезон и по всяко време на денонощието.
Моделите Q-pro от професионалната серия на AUX са най-новата разработка на компанията. Специално е наблегнато на комфортното охлаждане и отопление. В режим на охлаждане въздушната струя минава през специално изработено витло, в което има много на брой малки отвори, проектирани по патентована технология, позволяваща на струята да премине, без на изхода да се усеща студено течение.
Плазмен филтър
Инверторният климатик AUX Q-pro ASW-H09B7A4/AQAR3Dl-C3 ще се погрижи за перфектния климат и качеството на въздуха във вашия дом или офис благодарение на вградения плазмен филтър. Студената плазма елиминира праха, премахва миризмите и задимяването, като по този начин осигурява по-чист въздух и здравословна среда в помещението.
Wi-Fi управление
За по-голямо удобство климатиците от серия Q-Pro на AUX могат да бъдат управлявани от разстояние с помощта на включения в комплекта Wi-Fi контролер. Необходимо е единствено да следвата инструкциите, за да го активирате и ползвате от смартфона си.
4D въздушен поток
За най-високо ниво на комфорт и еднаква температура във всеки ъгъл на стаята, климатиците от серията Q-Pro на AUX са снабдени с функцията „4D въздушен поток“, която предоставя възможността за управление на въздушния поток в 4 посоки - по вертикала и по хоризонтала.
Самопочистване
Климатиците AUX Q-pro разполагат с функция за самопочистване. Чрез нея климатикът ще генерира огромна температурна разлика за кратко време - първо работи в режим на охлаждане и така кондензираната вода отстранява натрупаните прах и бактерии, след което преминава в режим на отопление, а накрая се включва само вентилатора, за да отстрани напълно влагата от вътрешната част на уреда. По този начин се предотвратява развитието на бактерии и мухъл и се достига до 90% степен на стерилизация.
Многостепенен вентилатор
За да се достигнат най-високите стандарти за комфорт при охлаждане и отопление, климатиците от серията Q-pro предлагат възможност за плавно регулиране на силата на въздушната струя, давайки ви възможност да изберете от 5 различни нива.
Режим ”Сън"
Активирайки режима, климатикът спира работа за 10 часа, след което ще възстанови предишния си режим.
Самопочистване
Климатикът автоматично ще почисти праха от изпарителя и ще го изсуши, повишавайки ефективността.
Авторестарт
При спиране на захранването климатикът запомня зададените настройки и възобновява работата си, когато токът е възстановен.
Самодиагностика
При работа извън норми или проблем с компонент от системата, на дисплея ще се появи код за грешка, която да насочи сервизните специалисти за по-лесното и бързо отстраняване.
4D въздушен поток
Функцията „4D въздушен поток“ предоставя възможност за управление на въздушния поток в 4 посоки - по вертикала и по хоризонтала.
Комфортна струя
Плавно, 5-степенно регулиране на силата на въздушната струя.
В режим 'Oхлаждане" въздушната струя преминава през специално витло с много на брой малки отвори, позволяващи на струята да премине, без да се усеща студено течение.
Студена плазма
Студената плазма елиминира праха, премахва миризмите и задимяването.
Двустранен монтаж
Дизайнът на климатика позволява връзката на тръбите да бъде извърша както от лявата, така и от дясната страна на вътрешното тяло.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: ASW-H09B5A4 / FAR3DI-C3
- Арт. номер: 5023
- Гаранция: 60 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 60.36 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 15 до 18 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 45 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 40 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 7.10 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.00 Клас А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 0.60 - 2.75 - 3.80 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 0.60 - 3.00 - 3.80 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.78 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 1.20 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | 16 до +49 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +30 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 864 / 298 / 207 мм. |
| Тегло | 9.5 кг. |
| Ниво на шум | 27 / 34 / 43 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 825 / 595 / 345 мм. |
| Тегло | 22.5 кг. |
| Ниво на шум | 52 dB |


