Инверторен климатик Bosch Climate 2000, 12000 BTU,R32, Клас А++














Аксесоари
Инверторен климатик Bosch Climate 2000, 12000 BTU,R32, Клас А++ е изключително добър избор за климатизация на Вашето помещение.
Предимства
Различни функции за комфорт
- Изключителна тиха работа на вътрешните тела с ниво на звука 21 dB(A)
- Филтри с висока плътност и каталитичен филтър намаляват праха и полените в помещението
- С функцията "таймер" настройвате включване и изключване в произволни моменти в денонощието
Клас на енергийна ефективност A++ според ErP директивата за охлаждане и A+ за отопление
- Инверторна технология регулира оборотите на компресора автоматично и намалява консумацията на ток
- Постояннотоковият мотор на компресора повишава енергийната ефективност
- Climate 2000 използва екологичния хладилен агент R32
Надежден и дълготраен продукт
- Топлообменниците на външните тела имат специално антикорозионно защитно покритие
- Хидрофилното филмово покритие предотвратява задържането на вода върху ламелите на топлообменника
- Покритието свежда до минимум образуването на скреж и едновременно повишава кпд
Изпитайте удоволствие от приятен въздушен поток във вашите помещения
- С турбо функцията можете да повишите скоростта на охлаждане или отопление
- Комбинация от вертикални и хоризонтални жалузи гарантира равномерно разпределение на въздушния поток
- Функцията Memory (запаметяване) за жалузите помага да намерите последната зададена позиция
- Автоматична промяна на скоростта на вентилатора на вътрешното тяло
Гъвкава област на приложение за всички изисквания
- Налични 4 различни мощности от 2,6 kW до 7 kW
- Атрактивен дизайн на вътрешните тела със сива бленда
- Лесно регулиране с инфрачервено дистанционно управление
- Технически подробности и документи
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: Climate 2000, 12000 BTU
- Арт. номер: 7733702189
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 71.58 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 20 до 25 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 65 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 60 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.10 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.00 Клас А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 1.10 - 3.50 - 4.10 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.10 - 3.80 - 4.20 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.13 - 1.21 - 1.58 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.10 - 1.08 - 1.68 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +50 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +30 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 805 / 285 / 194 мм. |
| Тегло | 7.6 кг. |
| Ниво на шум | 25 / 34.5 / 40.5 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 720 / 495 / 270 мм. |
| Тегло | 23.2 кг. |
| Ниво на шум | 56 dB |


