Инверторен климатик Carrier 38QHG024D8SUP / 42QHG024D8SUP Superia, 24000 BTU,R32, Клас А++






Аксесоари
Приветствайте перфектното съчетание на ефективност, стил и комфорт с инверторния климатик Carrier Superia 38QHG024D8SUP / 42QHG024D8SUP. С мощен капацитет от 24000 BTU, този климатик предоставя идеалният баланс между мощност и енергийна ефективност.
С вградената R32 технология, Carrier Superia гарантира не само оптимална производителност, но и по-малко вредно въздействие върху околната среда. Класифициран с клас А++ за енергийна ефективност, този климатик ви осигурява икономичност при отопление и охлаждане на вашия дом или офис.
Изключително тихият и стабилен инверторен компресор на Carrier Superia осигурява постоянна температура в помещението, като същевременно ви предлага ненатоварваща среда за работа или почивка. С интелигентна система за контрол на въздушния поток, климатикът автоматично регулира температурата спрямо вашите предпочитания, за да осигури непрекъснат комфорт през цялата година.
Не се колебайте да инвестирате във високоефективен и надежден климатик. Изберете Carrier Superia 38QHG024D8SUP / 42QHG024D8SUP и се наслаждавайте на уют и комфорт във вашето пространство, без да компрометирате енергийната си ефективност.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: 38QHG024D8SUP / 42QHG024D8SUP
- Арт. номер: 4043
- Гаранция: 60 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 107.12 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 45 до 50 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 130 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 120 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.50 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.00 Клас А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 2.10 - 7.04 - 8.20 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.50 - 7.50 - 8.20 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 2.50 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 2.20 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +50 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 9.52 мм. |
| Тръба газова фаза | 15.88 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 1083 / 336 / 244 мм. |
| Тегло | 13.6 кг. |
| Ниво на шум | 22 / 47 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 890 / 673 / 342 мм. |
| Тегло | 43.9 кг. |
| Ниво на шум | 58 dB |


