Инверторен климатик Crystal Quartz CHI-18H-KA/CHO-18H-KA, 18000 BTU,R32, Клас А++








Аксесоари
Crystal Quartz е високоефективна серия климатици с енергиен клас А++/A++ в режим на отопление (умерен/топъл климат) и енергиен клас А++ в режим на охлаждане.
Функции на климатика :
- Вграден WiFi модул
- Йонизатор
- Нагревател във външното тяло
- Режим 8°C отопление
- Плавно регулиране на вентилатора на вътрешното тяло
- 4D въздушен поток
- Пакет Здраве – филтър сребърни йони, филтър витамин С, фотокаталитичен филтър
- Турбо режим – работа на максимален въздушен поток и скорост на компресора за бързо достигне на желания комфорт в помещението
- Принудително размразяване – с помощта на комбинация от бутони може да се стартира принудително размразяване в режим Отопление.
- I FEEL режим – с помощта на вградения температурен сензор в дистанционното управление, климатикът ще поддържа предварително зададената температура в точката, в която се намира дистанционното управление.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: CHI-18H-KA/CHO-18H-KA
- Арт. номер: 3587
- Гаранция: 24 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 85.68 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 30 до 35 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 95 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 85 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 7.80 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 5.10 Клас А++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 1.50 - 5.00 - 6.30 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.60 - 5.40 - 6.20 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 1.29 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 1.38 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +43 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -22 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 12.70 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 890 / 300 / 220 мм. |
| Тегло | 11 кг. |
| Ниво на шум | 31 / 39 / 44 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 860 / 667 / 310 мм. |
| Тегло | 39 кг. |
| Ниво на шум | 60 dB |


