Инверторен климатик Gree GWH12AVCXD-K6DNA1A AIRY, 12000 BTU,R32, Клас А+++










Аксесоари
Приветствайте комфорт и ефективност с инверторния климатик Gree GWH12AVCXD-K6DNA1A AIRY. Снабден с мощност от 12000 BTU и изключително енергийно ефективен клас A+++, този климатик е перфектният избор за дома или офиса ви.
Иновативният инверторен дизайн осигурява постоянна и стабилна температура, като същевременно намалява енергийната консумация. С R32 хладилен агент, този модел е икономичен и екологично устойчив, като намалява вредните емисии в атмосферата.
Със своя съвременен дизайн и компактни размери, този климатик се вписва перфектно във всяко пространство, като осигурява не само идеалната температура, но и стил и удобство.
Насладете се на прохлада и комфорт през лятото, докато същевременно намалявате енергийните сметки с инверторния климатик Gree GWH12AVCXD-K6DNA1A AIRY. Внесете уют и удоволствие във вашето пространство сега!
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: GWH12AVCXD-K6DNA1A
- Арт. номер: 1008055
- Гаранция: 60 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 68.10 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 20 до 24 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 65 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 60 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 8.50 Клас А+++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.60 Клас А++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 0.85 - 3.50 - 4.50 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.00 - 3.81 - 4.90 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.87 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.95 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +50 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -25 до +30 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 907 / 292 / 200 мм. |
| Тегло | 10.5 кг. |
| Ниво на шум | 25 / 31 / 38 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 802/ 555 / 350 мм. |
| Тегло | 30.0 кг. |
| Ниво на шум | 53 dB |


