Инверторен климатик LG EZ18CSN/U.CSK1 / EZ18CSU.CL21 Dualcool WIN, 18000 BTU,R32, Клас A++










Аксесоари
Открий ново ниво на домашен комфорт с климатик LG Dualcool WIN – модерен инверторен климатик, създаден да осигури идеалната температура през всеки сезон. Модел от 2026 година. Съчетавайки елегантен дизайн, интелигентни функции, висока енергийна ефективност и удобно управление, моделът е подходящ както за жилищни пространства, така и за малки офиси.
ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Двоен инвенторен компресор
- Ниско ниво на шума
- Активно управление на енергията
- Бърза вентилация при охлаждане
- Бърза вентилация при отопление
- AutoCleaning
- Разпознаване на ниско ниво на хладилен агент
- Мобилно LG MV
- Вграден Wi-Fi
- Интелигентна диагностика
- GodFin покритие
- Матиран дизайн
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: EZ18CSN/U.CSK1 / EZ18CSU.CL21
- Арт. номер: 022720
- Гаранция: 60 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 84.37 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Серия | Dualcool WIN |
| Подходящ за помещения | от 35 до 40 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 110 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 100 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 7.00 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.30 Клас А+ |
| Енергиен клас отопление | A+ |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 0.90 - 5.00 - 5.50 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 0.90 - 5.40 - 6.40 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.21 - 1.56 - 1.94 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.21 - 1.48 - 2.00 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -10 до +48 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 12.70 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Технология | Инверторен |
| Цвят | Бял |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 998 / 345 / 210 мм. |
| Тегло | 11.2 кг. |
| Ниво на шум | 31 / 39 / 47 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 770 / 545 / 288 мм. |
| Тегло | 32.8 кг. |
| Ниво на шум | 53 dB |


