Инверторен климатик MAXA Lys32 LDL35R1, 12000 BTU, А++




Аксесоари
Климатик MAXA LDL32R1
Климатиците Maxa са линия от високопроизводителни, енергийно ефективни HVAC системи, предназначени както за жилищна, така и за търговска употреба. Те обикновено разполагат с усъвършенствани технологии като инверторни компресори, които могат да регулират охлаждащата си мощност, за да отговарят на специфичните нужди на стаята, и програмируеми термостати, които позволяват прецизен контрол на температурата. Някои модели включват и функции като филтри за пречистване на въздуха, които могат да помогнат за премахване на замърсители и алергени от въздуха, и интелигентна свързаност, която позволява дистанционно управление и наблюдение чрез приложение за смартфон. Като цяло климатиците Maxa са известни със своята надеждност, издръжливост и енергийна ефективност.
Климатиците Maxa са линия от високопроизводителни, енергийно ефективни HVAC системи, предназначени както за жилищна, така и за търговска употреба. Те обикновено разполагат с усъвършенствани технологии като инверторни компресори, които могат да регулират охлаждащата си мощност, за да отговарят на специфичните нужди на стаята, и програмируеми термостати, които позволяват прецизен контрол на температурата. Някои модели включват и функции като филтри за пречистване на въздуха, които могат да помогнат за премахване на замърсители и алергени от въздуха, и интелигентна свързаност, която позволява дистанционно управление и наблюдение чрез приложение за смартфон. Като цяло климатиците Maxa са известни със своята надеждност, издръжливост и енергийна ефективност.
MAXA Инверторен климатик 12000 BTU
Климатиците на италианската марка Макса са от енергиен Клас А++ Разполагат с LED дисплей Работят с екологичен фреон DC Инвертор Компактен размер Изключително тихи с нисък шум при всякакви натоварвания.
Климатиците на италианската марка Макса са от енергиен Клас А++ Разполагат с LED дисплей Работят с екологичен фреон DC Инвертор Компактен размер Изключително тихи с нисък шум при всякакви натоварвания.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: LYS32-35
- Арт. номер: LDL35R
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 55.76 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 20 до 25 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 65 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 60 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.10 A++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.10 А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 1.11 - 3.46 - 4.16 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.08 - 3.57 - 4.22 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 1.06 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.96 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +50 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +30 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Опция |
| Произход | Италия |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 805 / 285 / 194 мм. |
| Тегло | 7.60 кг. |
| Ниво на шум | 25 / 34.5 / 40.5 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 720 / 495 / 270 мм. |
| Тегло | 23.20 кг. |
| Ниво на шум | 56.0 dB |


