Инверторен климатик MAXA Tredis TFL70R, 24000 BTU, А++




Аксесоари
Климатиците Maxa са линия от високопроизводителни, енергийно ефективни HVAC системи, предназначени както за жилищна, така и за търговска употреба. Те обикновено разполагат с усъвършенствани технологии като инверторни компресори, които могат да регулират охлаждащата си мощност, за да отговарят на специфичните нужди на стаята, и програмируеми термостати, които позволяват прецизен контрол на температурата. Някои модели включват и функции като филтри за пречистване на въздуха, които могат да помогнат за премахване на замърсители и алергени от въздуха, и интелигентна свързаност, която позволява дистанционно управление и наблюдение чрез приложение за смартфон. Като цяло климатиците Maxa са известни със своята надеждност, издръжливост и енергийна ефективност.
Макса е италиянска марка с 30 годишен опит и основен фокус върху производството и дистрибуцията на климатична техника на територията на цяла Европа.
- Wifi за отдалечено управление
- Филтър със сребърни йони
- Ниски нива на шум
- Ниски нива на консумация и високи нива на енергийна ефективност.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: TREDIS70
- Арт. номер: TFL70R
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 136.00 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 40 до 45 кв.м. |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 125 куб.м |
| Препоръчителен обем (отопление) | 115 куб.м |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.50 A++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.00 А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 2.11 - 6.27 - 8.20 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.55 - 6.71 - 8.20 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 1.94 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 1.80 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | от -15 до +50 |
| Работен диапазон при отопление ºC | от -15 до +30 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 9.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 15.88 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Италия |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 1080 / 335 / 226 мм. |
| Тегло | 13.70 кг. |
| Ниво на шум | 30.5 dB(A) |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 890 / 673 / 324 мм. |
| Тегло | 43.90 кг. |
| Ниво на шум | 59.0 dB(A) |


