Инверторен климатик Toyotomi TRN/TRG-2335ZR Izuru Eco II, 12000 BTU, R32,A++




Аксесоари
Izuru Eco II е уникална комбинация от висока ефективност, ниска консумация и множество комфортни функции! Воден от необходимостта от максимален комфорт в стаята, той се откроява със своите интелигентни функции и технологията за гласово управление! В същото време новият уникален филтър HEPA 3PLUS, комбиниран с йонизатора, фотокаталитичния филтър и функцията за самопочистване при 55°C, предлагат чиста и здравословна атмосфера в помещението.
Основни предимства на климатика:
- Wi-FI ГЛАСОВ КОНТРОЛ САМОПОЧИСТВАНЕ 55°C
- ФУНКЦИЯ СТЕРИЛИЗАЦИЯ 8°C
- ОТОПЛЕНИЕ ФУНКЦИЯ
- ФУНКЦИЯ ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ
- HEPA (13) 3 ПЛЮС ФИЛТЪР
- “SP” ФУНКЦИЯ ИНТЕЛИГЕНТНО ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАГРЯВАНЕ
- iSense ФУНКЦИЯ
- ИНЕРГОСПЕСТЯВАЩА ФУНКЦИЯ
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: TRN/TRG-2335ZR
- Арт. номер: 1173
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 58.48 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 20 до 25 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 65 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 60 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 8.50 Клас А+++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.60 Клас А++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 0.70 - 3.51 - 4.50 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 0.65 - 3.81 - 4.90 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 1.34 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.95 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +50 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -25 до +30 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.53 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 845 / 289 / 209 мм. |
| Тегло | 10.0 кг. |
| Ниво на шум | 19 / 32 / 43 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 802 / 555 / 350 мм. |
| Тегло | 30.0 кг. |
| Ниво на шум | 53 dB |


