Термопомпа Hyundai HYHA-V6W/D2N8-B / HYHB-A60/CD30GN8-B, отопление, охлаждане и БГВ, 6 kW, R32, A+++






- Фреон R32
- Инверторен компресор BLDC Inverter
- Изключително тиха работа
- Напълно оборудван с циркулационна помпа, разширителен съд, предпазен клапан
- Вградена WIFI функция с дистанционно управление
- Работа до -25°C
- Температура на изходящата вода (гликол) до +65
- Работа в каскада до 6 единици
- Функция бързо загряване на БГВ
- Функция анти-легионела (дезинфекциия бойлер)
- Възможност за управление на 2 отоплителни зони


До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: HYHA-V6W/D2N8-B / HYHB-A60/CD30GN8-B
- Арт. номер: 022601
- Гаранция: 24 месеца
![]() |
12 x 353.01 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Хладилен агент | R32 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Отдавана мощност на отопление при +7°С / вода 35°С | 6.20 kW |
| Отдавана мощност на охлаждане при +35°С / вода 7°С | 6.55 kW |
| Консумирана мощност (отопление) | 1.24 kW |
| Консумирана мощност (охлаждане) | 1,34 kW |
| Температурен диапазон на изходяща вода при отопление | +25°C до + 65°C |
| Температурен диапазон на изходяща вода при охлаждане | +5°C до + 25°C |
| COP при +7°С (вода за отопление 35°С) | 5.00 A+++ |
| EER при +35°С (вода за охлаждане 7°С) | 4,90 A++ |
| Работен диапазон външна температура (отопление) | -25°С до +35°С |
| Работен диапазон външна температура (охлаждане) | -5°С до +43°С |
| Тръба ( течна фаза ) | 6.35 мм. |
| Тръба ( газова фаза ) | 15.90 мм. |
| Мощност на вграден електрически награвател | 3.00 kW |
| Страна на произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 420 / 790 / 270 мм. |
| Тегло | 37.0 кг. |
| Ниво на шум | 38 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 1008 / 426 / 712 мм. |
| Тегло | 58.0 кг. |
| Ниво на шум | 58 dB |


