Термопомпа LG THERMA V HYDROSPLIT HU161MRB.U30 / HN1600MC.NK1, 16 kW, R32








THERMA V R32 Hydrosplit
Новата система THERMA V R32 Hydrosplit е безопасно решение за отопление за вашия дом. Тя е свързана само с водопроводна тръба, така че няма нужда да се притеснявате от теч на хладилният агент в жилищното пространство.

Революционен компресор R1

Надеждно отопление с THERMA V R32 Hydrosplit
THERMA V R32 Hydrosplit осигурява надеждно отопление, работещо при екстремни метеорологични условия от -25℃.









До края на промоцията:
- В наличност: С поръчка
- Модел: HU161MRB.U30 / HN1600MC.NK1
- Арт. номер: 3052
- Гаранция: 36 месеца
![]() |
12 x 698.37 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Захранващо напрежение | 220V - 240V |
| Отдавана мощност на отопление при +7°С / вода 35°С | 16.00 kW |
| Отдавана мощност на охлаждане при +35°С / вода 7°С | 16.00 kW |
| Консумирана мощност (отопление) | 3,33 kW |
| Консумирана мощност (охлаждане) | 6,40 kW |
| Температурен диапазон на изходяща вода при отопление | 15°С - 65°С |
| Температурен диапазон на изходяща вода при охлаждане | 5°С - 27°С |
| COP при +7°С (вода за отопление 35°С) | 4.80 |
| EER при +35°С (вода за охлаждане 7°С) | 2,50 |
| Работен диапазон външна температура (отопление) | -25°С до 35°С |
| Работен диапазон външна температура (охлаждане) | 5°С до 48°С |
| Хладилен агент | R32 |
| Мощност на вграден електрически награвател | 6.00 kW (3+3) |
| Страна на произход | Южна Корея |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 490 / 850 / 315 мм. |
| Тегло | 30.30 кг. |
| Ниво на шум | 44 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 950 / 1380 / 330 мм. |
| Тегло | 91.70 кг. |
| Ниво на шум | 63 dB |


