Термопомпа LG THERMA V HU051MR.U44 / HN0913T.NK0, 5.5 kW, R32, ( с вграден бойлер 200л. )







Революционен компресор R1THERMA V R32 IWT е оборудвана с революционния компресор R1**. Този усъвършенстван компресор подобрява движението на отместване на спиралата, увеличавайки цялостната ефективност и надеждност. Освен това е подобрен и работният обхват на компресора, за да работи от 10 Hz до135 Hz.Той достига етикет за енергийна ефективност ErP A +++ за отопление на помещения при 35°C температура на изходящата вода (LWT), ErPА + за отопление на помещения при 55°C температура на изходящата вода (LWT) и постигнато загряване на вода A+ (Профил L).




Сезонният автоматичен режим автоматично определя отоплението, охлаждането и зададените температури.






До края на промоцията:
- В наличност: С поръчка
- Модел: HU051MR.U44 / HN0913T.NK0
- Арт. номер: 3060
- Гаранция: 60
![]() |
12 x 690.73 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Захранващо напрежение | 220V - 240V |
| Отдавана мощност на отопление при +7°С / вода 35°С | 5.50 kW |
| Отдавана мощност на охлаждане при +35°С / вода 7°С | 5,50 kW |
| Обем на вграден бойлер | 200 литра |
| Консумирана мощност (отопление) | 1,12 kW |
| Консумирана мощност (охлаждане) | 1.96 kW |
| Температурен диапазон на изходяща вода при отопление | 15°С - 65°С |
| Температурен диапазон на изходяща вода при охлаждане | 5°С - 27°С |
| COP при +7°С (вода за отопление 35°С) | 4,90 |
| EER при +35°С (вода за охлаждане 7°С) | 2,80 |
| Работен диапазон външна температура (отопление) | -25°С - 35°С |
| Работен диапазон външна температура (охлаждане) | 5°С - 48°С |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба ( течна фаза ) | 9,52 мм. |
| Тръба ( газова фаза ) | 15.88 мм. |
| Мощност на вграден електрически награвател | 3,00+3.00 kW |
| Страна на произход | Южна Корея |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 600 / 1750 / 660 мм. |
| Тегло | 118 кг. |
| Ниво на шум | 42 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 950 / 834 / 330 мм. |
| Тегло | 60 кг. |
| Ниво на шум | 60 dB |


