Инверторен мултисплит Hitachi RAM-33NP2E,11 000BTU,R32, Клас A+++




Външно тяло за мултисплит система Hitachi има възможност за свързване с максимум 2 вътрешни тела. Всички вътрешни тела могат да се командват индивидуално и работят самостоятелно и независимо едно от друго по отношение на зададена температура, скорост на вентилатора и настройки, но в рамките на един и същ режим на охлаждане или отопление. С мултисплит системите имате възможност да комбинирате различен тип вътрешни тела: стенни, подови, таванни или за вграждане. Мултисплит системите Hitachi се характеризират с много висока сезонна ефективност голяма гъвкавост по отношение на съвместимостта на вътрешните тела и развитието на хладилната верига. Моделът има висока енергийна ефективност и ниски нива на шум. Моделът е с DC роторен компресор с фреон R32. Общият максимално допустим тръбен път е 20 метра, а тръбния път до всяко от вътрешните тела не повече от 10 метра.
Стенна серия Akebono
RAK-25QXE
879.00 лв.
949.00 лв.
Стенна серия Performance

RAK-18QPE
RAK-25QPE 629.00 лв.
649.00 лв.
719.00 лв.
Подова серия Shirokuma
Скрита таванна серия RAD
Стeнно прог. дист. SPX-WKT4 1260.00 лв.
469.00 лв.
Четирипътна серия RAI ( с панел P-AP56NAMS)
Безжично дист. SPX-RCKA3
Жично дист. SPX-RCDB1
Стенно прог. дист. SPX-WKT4 2669.00 лв.
219.00 лв.
149.00 лв.
469.00 лв.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: RAM-33NP2E
- Арт. номер: 4412
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 124.51 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 8.50 Клас А+++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.60 Клас А++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 1.50 - 3.30 - 3.80 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.50 - 4.00 - 4.60 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.20 - 0.73 - 1.05 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.20 - 0.90 - 1.50 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -10 до +46 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Брой вътрешни тела | до 2 |
| Тегло | 38 кг. |
| Ниво на шум | 48 dB |
| Размери Ш/В/Д | 750 / 570 / 280 мм. |
| Произход | Малайзия |






