Инверторен климатик Toyotomi CON36INECR32 / CON36OUECR32 Console, 12000 BTU,R32, Клас А++










Аксесоари
Инверторен климатик за подов монтаж Toyotomi CON36INECR32/CON36OUECR32, с мощност 12000 BTU е сред най-добрите модели подови климатици на пазара. Благодарение на инверторната технология на Toyotomi този модел е оптимизиран да работи в режим отопление до -22°С.
Климатикът Toyotomi CON36INECR32/CON36OUECR32 предлага богато разнообразие от функции и диапазон на работа в режим отопление от -22°С до +24°С. Отличната инверторна технология на Toyotomi, дава възможност да използвате климатичната система дори в екстремни температури, в комбинация с високо ниво на енергийна ефективност. На първо място е редно да посочим нива на енергийна ефективност, които за този модел стигат до А++ в режим охлаждане и А+ в режим отопление. Както знаем, нивото на енергийна ефективност е ключов фактор за постигане на по-високи нива на енерго спестяване.
Моделът впечатлява с интелигентните си функции и технологията за управление през смартфон! Моделът стандартно е оборудван с йонизатор генериращ негативни йони, което е изключително полезна функция през зимните месеци, когато прозорците са затворени и придава на пространството идеално чиста атмосфера, като същевременно гарантира висока ефективност и икономия на енергия. Многостъпков инверторен мотор на вентилатора, дава избор за цели 7 (седем) различни нива на вентилатора с най-ниски нива на шум от 23dB. Наред с изискването за висока енергийна ефективност, потребителите все повече търсят продукти с ниски нива на шум. Възможно е в търговската и техническа литературата предлагана от производителите да срещнете понятието звуково налягане и звукова сила. Понякога термините могат да създадат объркване и спекулация от различни търговци. Затова решихме да разгадаем разликата - звуковата сила се генерира от самия уред, независимо от разстоянието и околната среда. Звуковото налягане е звукът, който се чува на определено разстояние. Звуковото налягане обикновено се изчислява на разстояние между 1 и 5 метра от устройството.
Toyotomi предлага висококачествена пречистваща въздуха система с Ion Generator, който генерира отрицателни йони за качествено и цялостно пречистване на въздуха.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: CON36INECR32 / CON36OUECR32
- Арт. номер: 1151
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 94.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 20 до 25 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 65 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 55 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 7.00 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.10 Клас А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 0.80 - 3.52 - 4.40 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.10 - 3.80 - 4.40 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 1.00 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.99 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +43 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -22 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 700 / 600 / 215 мм. |
| Тегло | 15.5 кг. |
| Ниво на шум | 25 / 36 / 44 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 848 / 596 / 320 мм. |
| Тегло | 30.5 кг. |
| Ниво на шум | 54 dB |


