Подов климатик Crystal CCI-9H-UR4, 9000 BTU,R32, Клас А++






Аксесоари
Конзолните климатици Crystal са с възможност двупосочен въздушен поток и различни начини на монтаж, което ги прави по-ефективни в сравнение с други модели климатици от същия клас. Crystal CCI-H-UR4 дава възможност за 6-степенно регулиране на вентилатора на вътрешното тяло.
ДВУСТРАНЕН ВЪЗДУШЕН ПОТОК - Двустранен въздушен поток за бързо и равномерно затопляне на помещението, с възможност за избор на посока на въздушната струя: само горе, само долу или двете едновременно.
РЕЖИМ ОХЛАЖДАНЕ - ефективно разпределение на въздушния поток в цялото помещение за равномерно и бързо достигане на желаната температура.
РЕЖИМ ОТОПЛЕНИЕ - За максимален комфорт през зимата и отлична конвекция в помещението, може да се активира въздушен поток само отдолу.
ТИХ РЕЖИМ – намаляване на скоростта на вътрешния вентилатор до минимална, за най-ниски нива на шум.
ТУРБО РЕЖИМ – максимална мощност за бързо достигане на комфортната температура.
ЕКО РЕЖИМ – икономична работа и понижено потребление на електроенергия.
ИНТЕЛИГЕНТНО РАЗМРАЗЯВАНЕ – в режим на отопление климатика стартира функцията само когато това е необходимо и така се увеличава комфорта при отопление
ОТОПЛЕНИЕ И ОХЛАЖДАНЕ ПРИ ВИНШНА ТЕМПЕРАТУРА ДО -15°С
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: Crystal CCI-9H-UR4
- Арт. номер: 3580
- Гаранция: 24 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 81.15 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 15 до 20 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 50 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 40 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.51 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.20 Клас А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 1.52 - 2.95 - 3.67 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.11 - 3.05 - 3.55 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.82 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.75 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +48 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 700 / 630 / 220 мм. |
| Тегло | 15 кг. |
| Ниво на шум | 28 / 33 / 39 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 730 / 540 / 260 мм. |
| Тегло | 28 кг. |
| Ниво на шум | 48 dB |


