Хиперинверторен климатик Daikin FTXJ20AW9/RXJ20A9, White Еmura, 7000 ВТU,R32, Клас А+++










Аксесоари
Daikin Emura проектиран да създава перфектния вътрешен климат и комфорт у дома. Климатикът Daikin Emura осигурява прохлада през лятото и топлина през зимата, както и здравословен климат във Вашия дом чрез почистване на въздуха в помещението. Влезте в зонта на комфорт…
- Термален сензор – Daikin Emura използва термален сензор за определяне на текущата температура в помещението. След като определи температурата в помещението, термалният сензор разпределя въздуха равномерно в цялото помещение, като насочва топлия и хладния въздух към зоните, които се нуждаят от него.
- Ефекта Коанда – за постигане на комфортен климат, Daikin EMURA оптимизира въздушния поток в режим на отопление и охлаждане: при режим на отопление клапите насочват въздуха надолу, а в режим на охлаждане – нагоре. 3 – измерен въздушен поток – системата за 3D въздушен поток комбинира вертикалните и хоризонталните, автоматично завъртащи се жалузи, като създава равномерно разпределение на въздуха, дори в ъглите на големи пространства.
- Ускорено отопление – при стартиране бързо загрява помещението, осигурявайки по-бързо достигане на зададената температура.
- Технология Flash Streamer – разгражда алергени, полени и плесен, както и премахва миризми, осигурявайки по-чист въздух.
- Сребърният филтър и въздухопречиствателите улавят 99% от алергените като полени и акари.
- Титаниев дезодориращ филтър – разгражда неприятни миризми.
- Изключително тих – 19dBA
- Вграденият Online контролер ви позволява да контролирате климатика от всяка точка и по всяко време с вашия смартфон. Възможност да следите потреблението на енергия на дневна,седмична или годична база.
- Гласово управление – само с гласа си. Чрез Amazon Alexa или Google Assistant можете да управлявате основни функции на климатик Daikin Emura
Благодарение на хладилния агент от следващо поколение R32, климатикът Daikin Emura е в състояние да намали и своето въздействие върху планетата. С по-нисък GWP (потенциал на глобално затопляне), R32 е еквивалентен по мощност на старите хладилни агенти, но постига по-висока енергийна ефективност и по-ниски емисии на CO2.
Климатикът DAIKIN EMURA се свързва към компактно външно тяло сплит или мулти сплит.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: FTXJ20AW9/RXJ20A9
- Арт. номер: 1072
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 178.46 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Серия | Emura |
| Подходящ за помещения | от 10 до 15 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 40 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 30 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 8.75 Клас А+++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 5.15 Клас А+++ |
| Енергиен клас отопление | A+++ |
| Енергиен клас охлаждане | A+++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 1.30 - 2.00 - 2.60 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.30 - 2.50 - 3.50 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.43 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.50 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -10 до +50 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -20 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Чехия / Турция |
| Технология | Хиперинверторен |
| Цвят | Бял |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 900 / 305 / 212 мм. |
| Тегло | 12 кг. |
| Ниво на шум | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 840 / 552 / 350 мм. |
| Тегло | 33 кг. |
| Ниво на шум | 46 dB |


