Хиперинверторен климатик LG AA09SP.NS1/AA09SP.U18 AI ARTCOOL MIRROR BLACK, 9000 BTU,R32, Клас A+++






Аксесоари
LG AI Artcool Mirror е премиум инверторен климатик, който съчетава модерен огледален дизайн с изкуствен интелект за максимален комфорт и енергийна ефективност. Създаден да се вписва елегантно във всеки интериор, той осигурява надеждно охлаждане през лятото и ефективно отопление през зимата.
ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Вградена
технология. - AI AIR: Осигурява оптимален комфорт на въздушния поток със сензори чрез ThinQ.
- Hight SEER: Oсигурява най-добра производителност с по-ниска косумация на енергия.
- Soft Air и Dual Vane осигуряват комфортно охлаждане.
- Когато функцията Soft Air е активирана, въздушния поток излиза от три посоки.
- Comfort Humidly Control: Комфорт на влажността, която осигурява балансирана среда.
- AI kW Manager настройва операциите въз основа на вашите цели за пестене на енергия.
- Функция Window Open Detection, които намаляват загубата на енергия чрез Pro-Active Energy Saving Mode контрол.
- Анализиране степента на използване за по-добър комфорт през нощта.
- All Cleaning, Plasmaster™, Allergy Filter
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: AA09SP.NS1/AA09SP.U18
- Арт. номер: 022715
- Гаранция: 60 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 126.73 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Серия | AI Artcool Mirror |
| Подходящ за помещения | от 20 до 25 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 80 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 70 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 9.70 Клас А+++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 5.10/6.10 Клас А+++ |
| Енергиен клас отопление | A+++ |
| Енергиен клас охлаждане | A+++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 0.89 - 2.50 - 4.00 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 0.65 - 3.20 - 5.50 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.16 - 0.51 - 1.40 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.16 - 0.64 - 1.60 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +48 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Технология | Хипернверторен |
| Цвят | Черен |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 935 / 307 / 235 мм. |
| Тегло | 13.7 кг. |
| Ниво на шум | 19 / 27 / 47 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 770 / 545 / 288 мм. |
| Тегло | 29.9 кг. |
| Ниво на шум | 49 dB |


