Инверторен климатик Chigo AC-24CHSD, 24000 BTU,R32, Клас А++






Аксесоари
Инверторен климатик Chigo AC-24CHSD, 24000 BTU,R32, Клас А++ ще ви впечатли със стилен и вписващ се във всеки вид интериор дизайн на вътрешното тяло съчетан с ниски нива на шум подходящ за големи помещения. С вграденият WiFi модул може да се възползвате от удобството да настроите температурата в дома си от всяка точка и по всяко време чрез мобилното приложение на Chigo.
Характеристики:
- Компресор с инверторно управление;
- Модерен дизайн; Външното тяло на климатика е покрито с хидрофилен филм;
- Гарантирана работа при отопление до -20⁰С;
- Автоматичен рестарт- в случай на временно прекъсване на тока, климатикът автоматично ще рестартира в предишния режим след като се възстанови захранването. Нагревател под топлообменника на външното тяло;
- Функция самодиагностика– вътрешен микропроцесор автоматично започва да се самодиагностицира, в случай, че климатизаторът не функционира добре.
- Таймер;
- Режим „Сън“– температурата в стаята автоматично се контролира при зададен режим на сън, което осигурява температурата да не става прекалено висока или ниска.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: AC-24CHSD
- Арт. номер: 1093
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 97.42 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 40 до 45 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 120 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 110 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.10 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.00 Клас А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 1.83 / 6.81 / 7.80 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.85 / 6.87 / 7.90 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.41 - 2.25 - 2.82 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.42 - 2.0 - 3.0 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +53 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -20 до +30 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 12.70 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 1010 / 315 / 220 мм. |
| Тегло | 13.0 кг. |
| Ниво на шум | 30 / 34 / 38 / 41 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 920 / 699 / 380 мм. |
| Тегло | 40 кг. |
| Ниво на шум | 57 dB |


