Инверторен климатик Daikin FTXC25E/D/RXC25E, Sensira, 9000 BTU,R32,Клас А++








Аксесоари
Климатиците Daikin FTXC-E/RXC от серията Sensira предлагат отличен баланс цена спрямо качество. Въпреки, че Sensira e най-ниското ниво от продуктовата гама на японския производител, лесно се вижда прецизната изработка и високото качество на компонентите. Поглед от близо на изработката на вътрешното тяло, затвърждава усещането за внимание към всеки детайл. Качествената пластмаса е предпоставка за по-малко шумове при температурно свиване и разширяване на пластмасата в режим охлаждане и режим отопление. Инверторните климатици от тази срия на Daikin е с енергиен клас А++ на охлаждане и А+ на отопление, стилният дизайн на вътрешното тяло се вписва идеално в интериора на всеки дом, а оптималният комфорт и свежият въздух са само две от предимствата, на които може да разчитате благодарение на технологията Bluevolution на Daikin.
ПРЕЧИСВАНЕ НА ВЪЗДУХА - Daikin Sensira FTXC разполага с мощна система за двойно филтриране на въздуха. Обезмирисяващият филтър от титанов апатит премахва частиците прах и миризмите, като същевременно предпазва от вредни бактерии, вируси и алергени. Вторият филтър използва катехин, естествено антибактериално вещество, извлечено от чаени листа, което улавя и деактивира микроби от всички източници, а също така помага и за отстраняването на миризми.
Като опция, се предлага и Wi-Fi управление, чрез приложението Online Controller на Daikin. Това дава възможност да управлявате настройките на климатика и да следите консумацията на енергия през мобилен телефон или таблет, независимо къде се намирате (опция).
Daikin Sensira FTXC осигурява богат набор от режими и функции като:
РЕЖИМ НА ВИСОКА МОЩНОСТ - Може да служи за ускорено охлаждане или отопление; след изключване на режима на висока мощност тялото отново заработва на предварително зададения режим.
РЕЖИМ НА СПОКОЕН СЪН - Функция за подобрен комфорт, която следва определен ритъм на плаваща температура.
24-ЧАСОВ ТАЙМЕР - Може да бъде настроен за започване на работа по всяко време в рамките на 24 часа.
ИКОНОМИЧЕН РЕЖИМ - Намалява консумацията на електроенергия, за да могат да се използват други уреди, нуждаещи се от по-голям разход на електроенергия. С тази функция също се пести енергия.
НОЩЕН РЕЖИМ - Пести енергия чрез предотвратяване на преохлаждането или прекаленото затопляне през нощта.
АВТОМАТИЧЧНО РЕСТАРТИРАНЕ- След спиране на захранването машината се рестартира автоматично с първоначалните си настройки.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: FTXC25E/RXC25E
- Арт. номер: 1047
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 63.02 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Серия | Sensira |
| Подходящ за помещения | от 15 до 20 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 50 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 45 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.84 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.45 Клас А+ |
| Енергиен клас отопление | A+ |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 1.30 - 2.56 - 3.00 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.30 - 2.84 - 4.00 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.76 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.75 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -10 до +46 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +18 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Опция |
| Произход | Малайзия |
| Технология | Инверторен |
| Цвят | Бял |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 770 / 288 / 234 мм. |
| Тегло | 9 кг. |
| Ниво на шум | 20 / 26 / 38 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 658 / 550 / 273 мм. |
| Тегло | 24 кг. |
| Ниво на шум | 45 dB |


