Инверторен климатик Fujitsu General ASHG09KMCEN/AOHG09KMCEN NORDIC, 9000 BTU,R32,WiFi, Клас А++








Аксесоари
Серия Nordic на General Fujitsu е проектирана да работи дори в студен скандинавски климат. Външното тяло разполага с вграден нагревател, който го предпазва от замръзване през студения зимен сезон. Климатикът използва високоустойчиви на студ компоненти, предназначени да предотвратят замръзване, за да осигурят комфортно отопление дори когато температурите паднат до -25°C. В допълнение, високопроизводителният DC двойно-роторен компресор, големият топлообменник и i-PAM инверторното управление осигуряват висока производителност при отопление дори при ниски външни температури.
- Високопроизводителен топлообменник
Мощно отопление дори при ниска външна температура
Отоплителният капацитет при ниски външни температури е значително подобрен, благодарение на мощния вентилатор с напречен поток и големия топлообменник на вътрешното тяло.
Всички модели запазват номиналната отоплителна мощност дори при -15°C външна температура.
- Тънък и стилен дизайн
Тънкият и стилен дизайн е постигнат благодарение на многоканалния топлообменник с висока плътност и високоефективната вентилаторна турбина.

- Комфортна и ефективна работа
Седмичен таймер с лесна настройка на режима от дистанционното управление. Функция 10°C отопление, която поддържа стайната температура постоянна, за по-голям комфорт в дома.
- Високо енергоспестяване - Клас А++
Ефективност от най-висок клас, постигната чрез високоефективен ламбда-образен топлообменник, голяма турбина с кръстосан поток и нов екологичен фреон.
До края на промоцията:
- В наличност: С поръчка
- Модел: ASHG09KMCEN-AOHG09KMCEN
- Арт. номер: 098078
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 106.68 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 15 до 20 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 50 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 50 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.50 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.60 Клас А++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 1.00-2.50-3.80 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 0.90-3.20-5.70 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.54 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.72 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -10 до +43 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -25 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 270 /834 / 222 мм. |
| Тегло | 10 кг. |
| Ниво на шум | 22 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 542 / 799 / 290 мм. |
| Тегло | 33 кг. |
| Ниво на шум | 43 dB |


