Инверторен климатик Fujitsu General ASHH12KLTA/AOHH12KLTA Eco, 12000 BTU,R32, Клас А++








Аксесоари
Модел 2024
Климатик Fujitsu General ASHH12KLTA/AOHH12KLTA е нов модел, представен на пазара през 2024г. Отличава се с изчистена визия, характерна за бранда на Fujitsu General, която би се вписала в интериора на всеки дом.
Фреон R32: за едно по-екологично бъдеще
Новият хладилен агент R32 има с 68% по-нисък глобален затоплящ ефект в сравнение с предходния, не оказва неблагоприятно влияние върху озоновия слой и намалява глобалните разходи за опазване на околната среда. Инвестирайки в климатик с фреон R32 Вие инвестирате в едно по-екологично бъдеще.
Охлаждане дори при +52°C
Моделът е проектиран да работи дори при много тежки летни условия и външни температури от +52°C.
Ексклузивна серия климатични системи KP
- Нов модерен дизайн
- Тишина и комфорт 21 dB(A)
- Високо ефективна работа дори при високи външни температури 52 ° C*
- Нов екологичен хладилен агент R32
- Мобилен контрол като опция, WLAN адаптер:UTY-TFSXF2, UTY-TFSXH3
- Филтър със сребърни йони: UTR-FA16-5
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: ASHH12KLTA-AOHH12KLTA
- Арт. номер: 098077
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 63.28 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 20 до 25 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 80 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 60 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.70 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.10 Клас А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 0.90-3.40-3.70 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 0.90-3.40-3.70 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 1.05 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.915 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | +10 до +52 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Опция |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 250 /770 / 218 мм. |
| Тегло | 7.5 кг. |
| Ниво на шум | 21 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 663 / 541 / 290 мм. |
| Тегло | 22 кг. |
| Ниво на шум | 50 dB |


