Инверторен климатик Gree GWH09AGBXB-K6DNA1B Pular, 9000 BTU,R32,Клас А++








Аксесоари
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: GWH09AGBXB-K6DNA1B
- Арт. номер: 2224
- Гаранция: 60 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 47.88 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 15 до 20 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 45 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 35 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.60 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.20 Клас А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 0.70 - 2.70 - 3.40 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 0.60 - 2.80 - 3.70 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.74 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.69 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +43 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 779 / 260 / 185 мм. |
| Тегло | 8 кг. |
| Ниво на шум | 21 / 33 / 40 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 732 / 550 / 330 мм. |
| Тегло | 25 кг. |
| Ниво на шум | 51 dB |


