Инверторен климатик Kaisai KEX-18KTH2I / KEX-18KTH2O Eco 2025, 18000 BTU, R32, Wi-Fi, Клас A++








Аксесоари
ЕКОЛОГОСЪОБРАЗНИ КЛИМАТИЧНИ СИСТЕМИ KAISAI ECO
ЕКОЛОГИЧЕН ХЛАДИЛЕН АГЕНТ
Хладилният агент R32 има нисък КГЗ (Коефициент на глобално затопляне), по-добър капацитет на охлаждане/отопление и работна ефективност. Работният капацитет на R32 е 20% по-висок в сравнение с R410A, което означава много по-нисък обем на хладилен агент в климатичната система.
ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ
Високоефективна технология, която позволява на климатика да работи в икономичен режим, което спестява до 70% повече електроенергия от конвенционалните климатици.
WIFI УПРАВЛЕНИЕ
Климатикът е снабден с WIFI модул.
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ
Можете лесно да настроите желаната температура на въздуха в помещението, както и да използвате редица полезни функции като самопочистване, поддържане на температура 8°С или температурен сензор.
ШИРОК ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН
Използвайки модерни технологии и нов хладилен агент R32, климатикът има широк работен диапазон при външна температура - 15 + 50°С в режим охлаждане и - 25 + 30°С в режим отопление.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: KEX-18KTH2I / KEX-18KTH2O
- Арт. номер: 022642
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 80.29 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 35 до 40 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 115 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 95 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 7.40 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.00 Клас А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 2.90 - 5.30 - 5.80 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 3.10 - 5.60 - 5.80 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 1.55 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 1.57 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +50 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -25 до +30 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 12.70 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 957 / 302 / 213 мм. |
| Тегло | 10.0 кг. |
| Ниво на шум | 20.0 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 805 / 554 / 330 мм. |
| Тегло | 32.7 кг. |
| Ниво на шум | 56.0 dB |


