Инверторен климатик Kaisai KLB-24HRHI / KLWB-24HRHO Ice Black, 24000 BTU,R32, Клас A++






Аксесоари
Инверторният климатик Kaisai KLB-24HRHI / KLWB-24HRHO Ice Black предлага висока ефективност и комфорт за вашето жилище или офисно пространство. С мощност от 24000 BTU този модел е подходящ за по-големи помещения, осигурявайки бързо и ефективно охлаждане или отопление през цялата година.
Използването на охладителен агент R32 предоставя не само висока ефективност, но и по-ниски емисии на парникови газове в сравнение с по-старите агенти като R410A, като това прави климатика по-екологичен избор за вашия дом или офис.
С класификация A++, инверторният климатик Kaisai KLB-24HRHI / KLWB-24HRHO Ice Black е изключително икономичен в употреба, което води до намалени разходи за електроенергия и по-малка натовареност на енергийните ресурси. Инверторната технология му позволява да поддържа стабилна температура с по-малки колебания, като същевременно спестява енергия.
Климатикът Kaisai KLB-24HRHI / KLWB-24HRHO Ice Black е оборудван с различни функции за удобство и контрол, включително дистанционно управление, таймер за програмиране на работните часове и автоматичен режим за поддържане на оптимална температура.
Със своя изчистен и стилен дизайн в цвят Ice Black, този инверторен климатик на Kaisai не само предлага висока производителност, но и добавя елегантност към вашия интериор.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: KLB-24HRHI / KLWB-24HRHO
- Арт. номер: 3334
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 112.84 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 45 до 50 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 135 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 120 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.40 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4,60 Клас А++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 3.00 - 7.00 - 8.70 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.50 - 7.30 - 9.30 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 2.32 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 2.13 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +50 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -25 до +30 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 9.52 мм. |
| Тръба газова фаза | 15.88 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 1083 / 336 / 244 мм. |
| Тегло | 13.6 кг. |
| Ниво на шум | 21 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 890 / 673 / 342 мм. |
| Тегло | 43.9 кг. |
| Ниво на шум | 60 dB |


