Инверторен климатик Kaisai KNP-12NRHI / KNP-12NRHO PRO HEAT NORDIC, 12000 BTU, R32, Wi-Fi, Клас A+++


-550x550w.jpg)


-80x80w.jpg)
Аксесоари
Новият модел на марката Pro Heat има гарантирано отопление с висока ефективност като притежава изключителни нива на коефициентите за енергийна ефективност и възможност за ефективно отопление на дома дори при външна температура под -25⁰С. Моделът има допълнително електрически нагревател за компресора и кондензна вана. Електрическият нагревател предпазва компресора от замръзване при много ниски външни температури под -15⁰С, осигурява по-лесно стартиране на системата и позволява ефективна работа в режим отопление. С помощта на филтъра за студената катализиация, въздухът е пречистен от вредни химикали и газове като въглероден оксид, сероводород, амоняк, бензен и формалдехиди, излъчвани от нови мебели, пердета, килими, шперплат и др. Kaisai Pro Heat има и БИО Хепа Филтър който ефикасно улавя до 99% от праховите частици, вируси, гъбични клетки и бактерии с размер по-малък от 0.3 микрона. Климатикът от ново поколение има и Йонизатор като излъчваните от климатика йони разграждат частиците прах, акари, плесени, бактерии и вируси, като ги елиминират от въздуха. Допълнително предимство е овлажняването на въздуха, което оказва положителен ефект върху кожата и дава приятно усещане на свежест в климатизираната стая. Благодарение на WIFI модула, климатикът може да бъде управляван дистанционно, от всяка точка на света, чрез смартфон или таблет, 24 часа в денонощието. Благодарение на възможността за настройка на температурата и скоростта, функцията Gear ви позволява да контролирате консумацията на енергия чрез настройка на максималното ниво на интензивност на уреда.
Малко информация отностно екстрите на климатика :
Нагревател на компресора и кондензната тава - Нагревателят на компресора предотвратява замръзване на маслото при изключително ниска външна температура. От друга страна, нагревателят на кондензната тава подпомага работата на климатика в режим отопление, предотвратява замръзването му, подобрява ефективността на работа и минимизира риска от повреда на вентилатора.



До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: KNP-12NRHI / KNP-12NRHO
- Гаранция: 24 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 101.99 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 20 до 25 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 70 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 60 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 9.20 Клас А+++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 5.10 Клас А+++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 1.00 - 3.50 - 4.80 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 0.70 - 3.80 - 7.20 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.75 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.77 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +50 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -35 до +30 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 795 / 295 / 225 мм. |
| Тегло | 12.6 кг. |
| Ниво на шум | 20 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 805 / 554 / 330 мм. |
| Тегло | 35.2 кг. |
| Ниво на шум | 55 dB |


