Инверторен климатик LG H24S1DA.NS1 / H24S1DA.U24 AI AIR DELUXE, 24000 BTU,R32, Клас A++






Аксесоари
Характеристики:
- Вградена
технология. - AI AIR: Климатика се грижи за всичко, осигурявайки оптимален комфорт на въздушния поток със сензори чрез ThinQ.
- Hight SEER: Oсигурява най-добра производителност с по-ниска косумация на енергия.
- Soft Air: Ултра фини настройки за силата на въздушния поток и температура за комфортно охлаждане.
- Dual Vane: Технологията оптимизира управлението на две отделни жалузи, разширявайки въздушния поток.
- Comfort Humidly Control: Комфорт на влажността, която осигурява балансирана среда.
- AI kW Manager настройва операциите въз основа на вашите цели за пестене на енергия.
- All Cleaning: Устройството работи автоматично от почистване до сушене, като поддържа хигиената на интериора.
- Функция Window Open Detection, които намаляват загубата на енергия чрез Pro-Active Energy Saving Mode контрол.
- Анализиране степента на използване за по-добър комфорт през нощта.
- Plasmaster™ и Allergy Filter.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: H24S1DA.NS1 / H24S1DA.U24
- Арт. номер: 022706
- Гаранция: 5 години
Възможни варианти
![]() |
12 x 145.10 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Серия | AI Air Deluxe |
| Подходящ за помещения | от 60 до 65 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 170 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 160 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.90 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.30 Клас А+ |
| Енергиен клас отопление | A+ |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 0.90 - 6.60 - 7.42 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 0.90 - 7.50 - 8.64 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 2.16 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 2.24 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +48 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 15.88 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Китай |
| Технология | Инверторен |
| Цвят | Бял |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 895 / 307 / 235 мм. |
| Тегло | 12.5 кг. |
| Ниво на шум | 29 / 34 / 47 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 870 / 650 / 330 мм. |
| Тегло | 46.0 кг. |
| Ниво на шум | 54 dB |


