Инверторен климатик Mitsubishi Electric MSZ-AY35VGK/MUZ-AY35VG AY, 12000 BTU, R32, Клас А+++






Аксесоари
Климатикът Mitsubishi Electric MSZ-AY35VGK съчетава модерен дизайн с енергийна ефективност.
Висока ефективност
Най-висока степен на енергоспестяване! Енергиен клас А+++ в режим на охлаждане и А++ в режим на отопление.
Време е за фреон R32
Серия MSZ-AY използва хладилен агент R32, който има нисък потенциал за глобално затопляне. R32 е З пъти по-малко замърсяващ в сравнение с предходния фреон. Енергийните показатели на R32 са доста по-добри от R410A и климатиците се класифицират като енергиен клас А+++. Mitsubishi Electric е за едно по-екологично бъдеще!
Компактен дизайн
Вътрешното тяло на серията се характеризира с ултра компактен дизайн и неостаряваща елегантна визия. Широко е едва 80см и може да се монтира в доста ограничени пространства. Климатикът подходящ за всяко помещение в жилището.
Луксозно матово покритие за лесно почистване
Подобреният дизайн на вътрешното тяло и елегантният матов завършек, спомагащ за по-лесното почистване, са само част от допълнителните допринасящи за детайли, по-добрата естетика. семплият и компактен дизайн със заоблени ъгли прави новата серия подходяща за всяко едно помещение.
Най-безшумният климатик досега
Шумът, който генерира вътрешното тяло на серия MSZ-AY е едва 18dB. Това е най-ниският звук на вътрешно тяло на климатик на пазара.
По-чист въздух
Пречистване на въздуха в стаята чрез усъвършенстван V-Blocking филтър, неутрализиращ бактерии, вируси, алергени, прах и мухъл.
Отопление при температури до - 20ºC
Постигнат е и работен диапазон за отопление при температури до -20ºС.
Режим самопочистване
Високата влажност вътре в климатика причинява мухъл и неприятни миризми. След като климатикът автоматичен работа, спре въздушен поток изсушава вътрешността, за да го поддържа чист.
Двойна защита
Двойното покритие топлообменника, вентилатора и въздуховода предпазва от натрупването на прах и мръсотия по тях. Mistubishi Electric инвестира в разработването на иновации за постигането на една по-чиста и здравословна въздушна среда у дома.
Вграден WiFi адаптер
WiFi ви дава контролерът възможността да управлявате климата в своя дом или офис по всяко време и от всяка точка с помощта на смартфон или таблет. Изтеглете приложението MELCloud за iOS и Android.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: MSZ-AY35VGK/MUZ-AY35VG
- Арт. номер: 3159
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 115.18 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 20 до 25 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 80 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 65 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 8.70 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.70 Клас А++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 1.10 - 3.50 - 3.80 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 1.30 - 4.00 - 4.60 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.99 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 1.03 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -10 до +46 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -20 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Вграден |
| Произход | Турция |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 798 / 299 / 245 мм. |
| Тегло | 10.5 кг. |
| Ниво на шум | 18 / 24 / 30 / 36 / 42 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 800 / 550 / 285 мм. |
| Тегло | 28.5 кг. |
| Ниво на шум | 49 dB |


