Инверторен климатик Toyotomi CTN/CTG-228BRM Erai Midnight Blue, 9000 BTU, R32,A+++






Аксесоари
TOYOTOMI ERAI са първите климатици с изкуствен интелект, които непрекъснато събират информация чрез микрочип и се справят ефективно и гъвкаво с разликите в температурата на околната среда, размера на помещението и топлинното натоварване. Те осигуряват абсолютен комфорт и максимална икономия на енергия.
Характеристики:
- Фреон R 32
- ALL DC
- UV стерилизация на въздуха: Елиминира вредните микроорганизми като вируси, микроби, бактерии, гъбички, плесени и др. и създава чиста атмосфера в помещението, оставяйки усещане за свежест и здравословна среда на живот.
- IONIZER PLASMA: Активира положителни и отрицателни йони чрез освобождаване на протоплазма за стерилизиране и дезинфекция на пространството, неутрализирайки бактериите и неприятните миризми. Режим на автоматично почистване: Вентилаторът на вътрешното тяло продължава да работи няколко минути след като уредът се изключи, за да изсуши питата и да премахне праха, мухъла и бактериите. Функция за стерилизация при 55°C: Функцията за стерилизация осигурява отстраняване на мръсотия, прах и влага от вътрешното тяло. Предотвратява образуването на мухъл и се бори с микроби и бактерии, както и с неприятните миризми. Чистото вътрешно тяло означава здравословна атмосфера, по-добра ефективност и икономия на енергия.
- Предварителен филтър с висока плътност: Задържа дори и най-малките прахови частици, осигурявайки свеж въздух в помещението. С възможност за лесно почистване!
- HEPA филтър (13) 3PLUS: Ефективно се бори с мухъл, бактерии, акари и неприятни миризми.
- Фотокаталитичен филтър: Срещу бактерии и неприятни миризми.
- 8°C РАБОТА В РЕЖИМ ОТОПЛЕНИЕ - в случай, че някой отсъства дълго време от дома през зимата и за предотвратяване на замръзване, функцията осигурява ниска консумация и постоянна температура от 8°C в помещението.
- AI “ИЗКУСТВЕН ИНТЕЛЕКТ”
- УПРАВЛЕНИЕ ОТ КАРТАТА НА ВРАТИТЕ - възможност за свързване с датчик за врата или прозорец. Подходящо за хотелски решения.
- ЕЛЕКТРИЧЕСКИ НАГРЕВАТЕЛ НА ВЪНШНОТО ТЯЛО
- SMART DRY
- I SENSE функция - в климатика има 2 температурни сензора. Единият се намира във вътрешното тяло и задава температурата по подразбиране, а другият се намира в дистанционното управление и предлага възможност за алтернативно регулиране на температурата.
- Wi-Fi функция (предварително инсталирана) - отдалечен контрол по всяко време и от всяко място през мобилен телефон или таблет.
- Функция за интелигентно загряване “SP” - климатикът започва да работи при режим отопление с кратко закъснение от 1 – 5 минути, за да загрее първоначално топлообменника. Това предотвратява навлизането на студен въздух при стартиране на работа и така не се създават условия на дискомфорт на ползвателя.
- Функция за интелигентно размразяване
- Функция SMOOTH START - климатикът се активира при ниски нива на мощност, което води до допълнителна защита на ел. мрежата в къщи.
- TURBO режим
- AUTO LED Smart Sensitivity
- Режим AUTORESTART
- РЕЖИМ ИЗСУШАВАНЕ
- Функцията Заключване на дистанционното управление
- Режим LIGHT / LIGHT OUT Система за самодиагностика
- Автоматично хоризонтално и вертикално движение на клапите
- “SLEEP” Комфортен режим на заспиване
- “TIMER”
- Тих режим
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: CTN/CTG-228BRM
- Арт. номер: 1162
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 63.02 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 15 до 20 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 55 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 50 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 8.50 Клас А+++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.60 Клас А++ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 0.80 - 2.70 - 3.80 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 0.90 - 3.00 - 4.25 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.85 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.85 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +50 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -25 до +30 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.53 мм. |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 837 / 293 / 200 мм. |
| Тегло | 9.5 кг. |
| Ниво на шум | 22 / 31 / 38 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 732 / 555 / 330 мм. |
| Тегло | 25.0 кг. |
| Ниво на шум | 50 dB |


