Инверторен климатик Toyotomi UMI Eco UTN/UTG-09AP, 9000 BTU, R32,A++








Аксесоари
- Икономичен режим: Климатикът поддържа температура, която позволява да се постигне висока икономия на електричество.
- Функция интелигентно подгряване: С функцията интелигентно подгряване климатикът започва да работи в режим отопление с кратко закъснение от 1-5 минути за да загрее първоначално топлообменника. Това предотвратява навлизането на студен въздух при първото стартиране на климатика да не се създават условия на дискомфорт.
- Функция интелигентно обезскрежаване: С функцията за интелигентно обезскрежаване климатикът пристъпва към обезскрежаване само, когато има нужда. Това намалява консумацията на електроенергия.
- Йонизатор: Чрез него въздухът в помещението се освежава. Йоните улавят и деактивират микроорганизмите във въздуха.
- HEPA троен филтър: Ефективно се бори срещу мухъл, плесен, вируси и бактерии.
- Функция Smooth Start: С функцията плавен старт климатикът се активира при ниски нива на мощност, което води до защита от пренатоварване на ел.мрежа.
- Turbo режим: За по-бързо достигане на желаната от Вас температура в режим отопление/охлаждане.
- Автоматично рестартиране: Много полезно и важно за потребителите при прекъсване/спиране на електрозахранването. При възстановяване на електричеството системата започва автоматично работа на последният режим в който е бил непосредствено, преди спиране/прекъсване на електрозахранването.
- Dry режим: В режим обезвлажняване климатикът отстранява влагата от въздуха в помещението.
- 24 часов таймер: Таймерът позволява да задавате час за включване и изключване на климатика.
- Функция "карта за врата"(опция): Функция за управление на картата на вратата е възможност за свързване с датчик към врата или прозорец. Изключително полезно решение за хотели и къщи за гости.
- WiFi (опция): Климатикът може да бъде управляван от клиента чрез мобилното приложение на Toyotomi след монтирането на допълнителен WiFi модул. По този начин може да настроите температурата в дома си от всяка точка и по всяко време.
До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: UTN/UTG-09AP
- Арт. номер: 1120
- Гаранция: 36 месеца
Възможни варианти
![]() |
12 x 44.88 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Подходящ за помещения | от 15 до 20 кв.м |
| Препоръчителен обем (охлаждане) | 45 куб.м. |
| Препоръчителен обем (отопление) | 40 куб.м. |
| SEER (сезонен коефицент на охлаждане) | 6.60 Клас А++ |
| SCOP (сезонен коефицент на отопление) | 4.20 Клас А+ |
| Отдавана мощност (охлаждане) | 0.60 - 2.70 - 3.40 kW |
| Отдавана мощност (отопление) | 0.60 - 2.80 - 3.70 kW |
| Ел. консумация (охлаждане) | 0.95 kW |
| Ел. консумация (отопление) | 0.83 kW |
| Работен диапазон при охлаждане ºC | -15 до +43 |
| Работен диапазон при отопление ºC | -15 до +24 |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Хладилен агент | R32 |
| Тръба течна фаза | 6.35 мм. |
| Тръба газова фаза | 9.52 мм. |
| Wi-Fi | Опция |
| Произход | Китай |
| Вътрешно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 770 / 251 / 190 мм. |
| Тегло | 8.5 кг. |
| Ниво на шум | 24 / 34 / 38 / 40 dB |
| Външно тяло | |
| Размери Ш/В/Д | 732 / 550 / 330 мм. |
| Тегло | 25.0 кг. |
| Ниво на шум | 62 dB |


