Термопомпа Hyundai Monobloc HYHC-V16W/D2RN8-BE30, 16 kW, 3-фазна, R32, Wi-Fi, A+++




- Фреон R32.
- Инверторен компресор BLDC Inverter.
- Изключително тиха работа.
- Напълно оборудван с циркулационна помпа,разширителен съд, предпазен клапан.
- Вградена WIFI функция с дистанционно управление (смартфон).
- Работа до -25°C
- Температура на изходящата вода (гликол) до +65
- Работа в каскада до 6 единици
- Функция бързо загряване на БГВ
- Функция анти-легионела (дезинфекциия на бойлер)
- Възможност за управление на 2 отоплителни зони.


До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: HYHC-V16W/D2RN8-BE30
![]() |
12 x 495.00 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Хладилен агент | R32 |
| Захранващо напрежение | 380 - 415 V |
| Тегло | 160 кг. |
| Ниво на шум | 68 dB |
| Размери Ш/В/Д | 1385 / 945 / 525 мм. |
| Отдавана мощност на отопление при +7°С / вода 35°С | 15.90 kW |
| Отдавана мощност на охлаждане при +35°С / вода 7°С | 14.90 kW |
| Консумирана мощност (отопление) | 3.25 kW |
| Консумирана мощност (охлаждане) | 4.38 kW |
| Температурен диапазон на изходяща вода при отопление | +25°C до + 72°C |
| Температурен диапазон на изходяща вода при охлаждане | +5°C до + 32°C |
| COP при +7°С (вода за отопление 35°С) | 4.50 A+++ |
| Wi-Fi | Вграден |
| EER при +35°С (вода за охлаждане 7°С) | 3.40 A++ |
| Работен диапазон външна температура (отопление) | -25°С до +35°С |
| Работен диапазон външна температура (охлаждане) | -5°С до +43°С |
| Мощност на вграден електрически награвател | 9 kW |
| Страна на произход | Китай |


