Термопомпа Mitsubishi Heavy Monoblock 10 EZY FDCM100VNX-W, 10.0 kW, R32, A+++




Системата предлага решение за отопление, охлаждане и възможност за производство на битова гореща вода. Моноблок системата е изключително гъвкава и функционална, защото се изисква само хидравличен монтаж на външно тяло без фреонова връзка и вътрешен модул. По този начин се спестява място от вътрешният обем на жилището.
- Външно тяло
- Контролер RC-HY20W
- Натоварване на жилищно отопление до 16 kW
- Отопление, охлаждане и опция за включване на битова гореща вода
- Охлаждане до 7 градуса
- Компоненти: FDCM140VNX-W, RC-HY20W R32


До края на промоцията:
- В наличност: В наличност
- Модел: 16 EZY FDCM140VNX-W
- Арт. номер: 16 EZY FDCM140VNX-W
- Гаранция: 36 месеца

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 51.13 до 15338.76 лв. , избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!


1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
![]() |
x лв. |
![]() |
x лв. |
Спецификации:
| Технически данни | |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Ниво на шум | 63 dB |
| Отдавана мощност на отопление при +7°С / вода 35°С | 14.00 kW |
| Отдавана мощност на охлаждане при +35°С / вода 7°С | 16.50 kW |
| Консумирана мощност (отопление) | 3.11 kW |
| Консумирана мощност (охлаждане) | 4.31 kW |
| Температурен диапазон на изходяща вода при отопление | 25°С - 60°С |
| Температурен диапазон на изходяща вода при охлаждане | 7°С - 25°С |
| COP при +7°С (вода за отопление 35°С) | 4.50 |
| EER при +35°С (вода за охлаждане 7°С) | 2.90 |
| Работен диапазон външна температура (отопление) | -25°С - 43°С |
| Работен диапазон външна температура (охлаждане) | 15°С - 43°С |
| Хладилен агент | R32 |
| Размери Ш/В/Д | 1160 / 1120 / 440 |
| Тегло | 118 кг. |
| Страна на произход | Китай |

